вечно праг уестърн игри с канадска борба Пишете имейл Да допринесе фаринкс

11 медала за България от Световното първенство по канадска борба -  Topsport.bg
11 медала за България от Световното първенство по канадска борба - Topsport.bg

Канадска борба България / Arm wrestling BG | Facebook

Шест състезатели по канадска борба от Кърджали извоюваха седем медала на  турнир в Пловдив – Нов Живот
Шест състезатели по канадска борба от Кърджали извоюваха седем медала на турнир в Пловдив – Нов Живот

Атрактивни битки по канадска борба в Банско – Kmeta.bg

канадска борба | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

Botevgrad.com :: Стефан Цанов стана републикански шампион на канадска борба  (Новини, Спорт)
Botevgrad.com :: Стефан Цанов стана републикански шампион на канадска борба (Новини, Спорт)

Емил Илчев стана републикански вицешампион по канадска борба

Турнир по канадска борба събира най-силните мъже в Благоевград

Над 100 състезатели ще участват в национален турнир по канадска борба в  Плевен
Над 100 състезатели ще участват в национален турнир по канадска борба в Плевен

Херкулесите загряха с 11 медала за европейското по канадска борба в Букурещ  (Снимки) - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com
Херкулесите загряха с 11 медала за европейското по канадска борба в Букурещ (Снимки) - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com

В Банско започна държавното по канадска борба

Канадска борба – Уикипедия

6 медала и 3 квоти за световно за Селановци 2006 в Белоградчик СНИМКИ :  Konkurent.bg
6 медала и 3 квоти за световно за Селановци 2006 в Белоградчик СНИМКИ : Konkurent.bg

Пламен Димитров донесе втора титла на „Локомотив 96“ от държавното по канадска  борба, 12 медала спечелиха общо горнооряховчани | Вестник Борба - областен  всекидневник, Велико Търново
Пламен Димитров донесе втора титла на „Локомотив 96“ от държавното по канадска борба, 12 медала спечелиха общо горнооряховчани | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Димитровградчанка се състезава наравно с мъжете в турнир по канадска борба  - Parvomai.NET
Димитровградчанка се състезава наравно с мъжете в турнир по канадска борба - Parvomai.NET

Без медал за България на ЕП по канадска борба за юноши и девойки - Още  спорт - Други спортове - Gong.bg
Без медал за България на ЕП по канадска борба за юноши и девойки - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Златни отличия от Държавно първенство по канадска борба - Новини

Аспарух от Игри на волята 4 - ЧакалCast + канадска борба - YouTube

Републиканският шампион на България по канадска борба - YouTube

Канадска борба - YouTube

Канадска борба с маски - АГЕНЦИЯ БГ

Започна 24-то Европейско първенство по Канадска борба за хора с увреждания  в Букурещ
Започна 24-то Европейско първенство по Канадска борба за хора с увреждания в Букурещ