Home

на долния етаж тръби Дания игри с карате за двама алкохол десетичен Успех

Сливен е домакин на републиканско първенство по карате - Сливен -  DarikNews.bg
Сливен е домакин на републиканско първенство по карате - Сливен - DarikNews.bg

11 медала за българските каратисти от турнира в Риека - Още спорт - Други  спортове - Gong.bg
11 медала за българските каратисти от турнира в Риека - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Борбата за два мача. Бойни игри за двама - играете безплатно на Game -Game

Стартира турнир по карате в Каварна - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Национална купа по карате се провежда в Добрич - Добрич - DarikNews.bg

Българската каратистка за страната ни на Олимпийски игри от 13 - Новини 24/7

20 каратеки на СКК „Будо“ в 18-ия летен семинар по киокушин карате –  Вестник "Екип 7"
20 каратеки на СКК „Будо“ в 18-ия летен семинар по киокушин карате – Вестник "Екип 7"

България има европейски шампион по карате киокушин — MMA.BG

Окончателно без карате на Олимпийските игри в Париж 2024 | Boec.BG - онлайн  медия за бойни спортове
Окончателно без карате на Олимпийските игри в Париж 2024 | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

Карате клубовете "Шурикен" и "Калоян"-София с общи тренировки в Кюстендил -  Кюстендил - DarikNews.bg
Карате клубовете "Шурикен" и "Калоян"-София с общи тренировки в Кюстендил - Кюстендил - DarikNews.bg

Ивет Горанова е на полуфинал в олимпийското карате - По света и у нас - БНТ  Новини
Ивет Горанова е на полуфинал в олимпийското карате - По света и у нас - БНТ Новини

Ден 4 от лагера на KWU в Камчия: Нови лица и нови мирогледи | Boec.BG -  онлайн медия за бойни спортове
Ден 4 от лагера на KWU в Камчия: Нови лица и нови мирогледи | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

БТА :: Олимпийската шампионка Ивет Горанова спечели сребърен медал на  Европейското първенство по карате в Турция
БТА :: Олимпийската шампионка Ивет Горанова спечели сребърен медал на Европейското първенство по карате в Турция

Каратето на Олимпийските игри по правилата на сенсей от Балканите | Boec.BG  - онлайн медия за бойни спортове
Каратето на Олимпийските игри по правилата на сенсей от Балканите | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

Ивет Горанова спечели квота за турнира по карате от Олимпийските игри в  Токио | Информационен център на Министерство на oтбраната
Ивет Горанова спечели квота за турнира по карате от Олимпийските игри в Токио | Информационен център на Министерство на oтбраната

Karate Fighter: Fighting Games – Приложения в Google Play

Държавното по шотокан карате до стартира с рекорден брой участници - Още  спорт - Други спортове - Gong.bg
Държавното по шотокан карате до стартира с рекорден брой участници - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Ивет Горанова остана със сребро на европейското първенство по карате, този  път загуби финала срещу украинката Терлюга - Спорт - Телеграф
Ивет Горанова остана със сребро на европейското първенство по карате, този път загуби финала срещу украинката Терлюга - Спорт - Телеграф