Home

■ площ смелост Вечеря левски цска 7 6 хибрид агент опарване

На днешната дата преди 25 години Левски мачка ЦСКА със 7:1

ЦСКА (София) - Левски 1914 (София) 1:7 23 септември 1994 г. — FCCSKA.com  фенсайт на ЦСКА
ЦСКА (София) - Левски 1914 (София) 1:7 23 септември 1994 г. — FCCSKA.com фенсайт на ЦСКА

Левски 7-6 ЦСКА - 1/8 финали, дузпи - Победния гол на Дъстли Мюлдер!!!! -  YouTube
Левски 7-6 ЦСКА - 1/8 финали, дузпи - Победния гол на Дъстли Мюлдер!!!! - YouTube

Левски отбеляза 24 години от знаменитото 7:1 над ЦСКА с четири гола на  Наско Сираков!
Левски отбеляза 24 години от знаменитото 7:1 над ЦСКА с четири гола на Наско Сираков!

Припомнете си великото за "Левски" 7:1 срещу ЦСКА (ВИДЕО и СНИМКИ)

Купи билети за ЛЕВСКИ - ЦСКА-София, Sofia ~ National stadium "Vasil Levski"

Предварителна продажба на билети за дербито Левски - ЦСКА в четвъртък - БГ  Футбол - Купа на България - Gong.bg
Предварителна продажба на билети за дербито Левски - ЦСКА в четвъртък - БГ Футбол - Купа на България - Gong.bg

Легендата 7:2" (Филмът) - YouTube

ЦСКА / Левски - 2:7 - YouTube

Collectors FC LEVSKI SOFIA - ЛЕВСКИ ( София ) 3:3 цска ( София ) петък , 10  април 1998 година , 18:00 часа "А" Професионална футболна група - 25 кръг  Национален стадион "
Collectors FC LEVSKI SOFIA - ЛЕВСКИ ( София ) 3:3 цска ( София ) петък , 10 април 1998 година , 18:00 часа "А" Професионална футболна група - 25 кръг Национален стадион "

51 години от Левски - ЦСКА 7:2

Големият финал - ЦСКА-ЛЕВСКИ | Аргументи

ЦСКА Червено знаме (София) 2:7 Левски (София) - Сезон 1968/1969 |  LevskiSofia.info
ЦСКА Червено знаме (София) 2:7 Левски (София) - Сезон 1968/1969 | LevskiSofia.info

52 години от Левски-ЦСКА 7:2 (видео) - От Засада

ЦСКА „Червено знаме“ (София) - Левски (София) 2:7 17 ноември 1968 г. 17:30  ч. — FCCSKA.com фенсайт на ЦСКА
ЦСКА „Червено знаме“ (София) - Левски (София) 2:7 17 ноември 1968 г. 17:30 ч. — FCCSKA.com фенсайт на ЦСКА

Десетте най-велики победи на Левски над ЦСКА - Webcafe.bg

Колко пъти и кога са играли Левски срещу ЦСКА във финал за Купата на  България? (ПЪЛНА РАЗБИВКА)
Колко пъти и кога са играли Левски срещу ЦСКА във финал за Купата на България? (ПЪЛНА РАЗБИВКА)

1976-06-02 | Левски (София) 4:3 ЦСКА (София) - YouTube

Левски и ЦСКА завършиха 0:0 в мач от 22-рия кръг - Новини 24/7