Home

тълпа порой зрител мач цска арда Clancy Lil болница

ЦСКА-София играе отложения мач с Арда до края на годината! Започва пролетта  с Лудогорец | KotaSport
ЦСКА-София играе отложения мач с Арда до края на годината! Започва пролетта с Лудогорец | KotaSport

Арда - ЦСКА 2:2 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Шедьовър на Спас Делев донесе победата на Арда над ЦСКА 1948 в мач с 5 гола  - По света и у нас - БНТ Новини
Шедьовър на Спас Делев донесе победата на Арда над ЦСКА 1948 в мач с 5 гола - По света и у нас - БНТ Новини

ЦСКА потегли в efbet Лига с разгром над Арда след хеттрик на Гарсез - efbet  Лига - Dsport.bg
ЦСКА потегли в efbet Лига с разгром над Арда след хеттрик на Гарсез - efbet Лига - Dsport.bg

ЦСКА - София гази на старта след хеттрик на Гарсес, Арда със странен мач

Къде да гледаме ЦСКА срещу Арда в Първа лига?

Готвят изненада за Арда и ЦСКА след финала - БГ Футбол - efbet Лига -  Gong.bg
Готвят изненада за Арда и ЦСКА след финала - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

ЦСКА - Арда 1:1 - Gol

ЦСКА - Арда По ТВ: Къде да гледаме началото на сезона им в Първа лига?

ЦСКА 1948 надигра Арда в мач с 9 гола - Стадион

ДРАМА В КЪРДЖАЛИ: Арда изпусна нелепо ЦСКА, Кайседо попари домакините с гол  в 92-ата минута (ВИДЕО)
ДРАМА В КЪРДЖАЛИ: Арда изпусна нелепо ЦСКА, Кайседо попари домакините с гол в 92-ата минута (ВИДЕО)

Гредите спряха ЦСКА-София! "Червените" с шести пореден мач без победа  (видео и галерия)
Гредите спряха ЦСКА-София! "Червените" с шести пореден мач без победа (видео и галерия)

Официално: Отложиха мача Арда – ЦСКА - Bgonair

Край на мача: Арда - ЦСКА 0:1 + СНИМКИ - Gol

ЦСКА - Арда остава в историята на българския футбол, като първия мач с .. ᐉ  Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
ЦСКА - Арда остава в историята на българския футбол, като първия мач с .. ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

CSKA Sofia - Arda 3:0, 1st round - season 2022/23 | 10.07.2022 (HIGHLIGHTS)  - YouTube
CSKA Sofia - Arda 3:0, 1st round - season 2022/23 | 10.07.2022 (HIGHLIGHTS) - YouTube

ЦСКА прегази Арда 3:0 (ВИДЕО)

Стоичков: Купата е за ЦСКА! Арда: Няма фаворити, финал е! | Корнер.dir.bg

ЦСКА 1948 спря устрема на Арда, "червените" ощетени в още един възлов мач  (видео)
ЦСКА 1948 спря устрема на Арда, "червените" ощетени в още един възлов мач (видео)