Тунджа Ямбол (19)

Иван Лилов се завърна в Ямбол - По света и у нас - БНТ Новини

Драматична победа за Ямбол срещу Берое

БК Ямбол привлече национал - Спорт - БНР Новини

16-годишните баскетболисти на Тунджа Ямбол с две победи в Европейската  младежка лига - По света и у нас - БНТ Новини
16-годишните баскетболисти на Тунджа Ямбол с две победи в Европейската младежка лига - По света и у нас - БНТ Новини

Yambol Adamant / Ямбол Непреклонни

Ямбол и ЦСКА ще играят на финала на турнира по баскетбол в Ямбол - По света  и у нас - БНТ Новини
Ямбол и ЦСКА ще играят на финала на турнира по баскетбол в Ямбол - По света и у нас - БНТ Новини

Ямбол прекърши Черно море Тича край Тунджа

Децата на Ямбол се радваха на разнообразна програма за Международния ден на  детето - Община Ямбол
Децата на Ямбол се радваха на разнообразна програма за Международния ден на детето - Община Ямбол

Спортни новини - Община Ямбол

Мъжкият отбор на Ямбол с нов спонсор

Отлага се и мачът между Ямбол и Левски

Програма за мачовете от третия кръг в първенството на Аматьорска Баскетболна  лига Диана Кабел:
Програма за мачовете от третия кръг в първенството на Аматьорска Баскетболна лига Диана Кабел:

Баскетболен турнир "Купа Овергаз" за деца до 14-годишна възраст ще се  проведе в Ямбол | Овергаз Блог
Баскетболен турнир "Купа Овергаз" за деца до 14-годишна възраст ще се проведе в Ямбол | Овергаз Блог

Програма за Купата на България по баскетбол

Тунджа Ямбол (14)

Ямбол заключи един от най-големите си таланти

Юношеският отбор на Ямбол, който Овергаз подкрепя, стана шампион на  България за сезон 2022-23 | Овергаз Блог
Юношеският отбор на Ямбол, който Овергаз подкрепя, стана шампион на България за сезон 2022-23 | Овергаз Блог

БТА :: Баскетболният тим на Ямбол привлече нов американски състезател