Home

проучване блок непростим футбол ловеч Вятър Тип разправям

Отборът на „Феникс” (Ловеч) е победител във футболния турнир „Грабни  Купата” в Горна Оряховица
Отборът на „Феникс” (Ловеч) е победител във футболния турнир „Грабни Купата” в Горна Оряховица

Отборът на ОУ „Проф. Димитър Димов” спечели коледния турнир по футбол за  Купата на Община Ловеч – Алтернатив прес
Отборът на ОУ „Проф. Димитър Димов” спечели коледния турнир по футбол за Купата на Община Ловеч – Алтернатив прес

100 Години Футбол в Ловеч - Home | Facebook

Турнир по футбол за деца и младежи се проведе в Ловеч, победи „Рико Бент” |  Община Ловеч
Турнир по футбол за деца и младежи се проведе в Ловеч, победи „Рико Бент” | Община Ловеч

БТА :: Осем отбора премериха сили в турнир по футбол за деца в Ловеч

Турнир по футбол за деца и младежи от 9 до 15 годишна възраст се проведе в  Ловеч | Община Ловеч
Турнир по футбол за деца и младежи от 9 до 15 годишна възраст се проведе в Ловеч | Община Ловеч

Кметът на Община Ловеч даде старт на турнир по футбол :: Див Дивен  Северозапад - Всичко за Северозападния район на едно място
Кметът на Община Ловеч даде старт на турнир по футбол :: Див Дивен Северозапад - Всичко за Северозападния район на едно място

Футболният отбор на Профилирана природо-математическа гимназия - Ловеч се  класира на пето място на републиканско първенство по футбол за юноши в  Сливен - ЗЕТРА медия
Футболният отбор на Профилирана природо-математическа гимназия - Ловеч се класира на пето място на републиканско първенство по футбол за юноши в Сливен - ЗЕТРА медия

Открит турнир по футбол за деца и младежи от 9 до 15 години се проведе в  Ловеч | Ловеч днес - новини и коментари
Открит турнир по футбол за деца и младежи от 9 до 15 години се проведе в Ловеч | Ловеч днес - новини и коментари

Турнирът по футбол на малки врати бе спечелен от ОУ „Васил Левски” – Ловеч

Ловеч 2018 спечели турнир по плажен футбол - Chernomore

ЦСКА преотстъпи двама от талантите си на Литекс Ловеч

Деца и младежи премериха футболни умения и ентусиазъм в турнир в Ловеч |  Нюз глас Ловеч - Областен вестник
Деца и младежи премериха футболни умения и ентусиазъм в турнир в Ловеч | Нюз глас Ловеч - Областен вестник

Мач на легенди, куп изненади и заря за 100-годишнината на футбола в Ловеч

Утре градът ни отбелязва „100 години футбол в Ловеч“. Пълна програма на  събитието | Ловеч днес - новини и коментари
Утре градът ни отбелязва „100 години футбол в Ловеч“. Пълна програма на събитието | Ловеч днес - новини и коментари

Седем отбора участваха в турнир по футбол за деца и младежи в Ловеч

За пета поредна година в Ловеч се проведе открит турнир по футбол за деца и  младежи от 9 до 15 годишна възраст | Ловеч днес - новини и коментари
За пета поредна година в Ловеч се проведе открит турнир по футбол за деца и младежи от 9 до 15 годишна възраст | Ловеч днес - новини и коментари

Кметът на Ловеч за 100 г. футбол: Искаме здрави основи на спортните школи –  Kmeta.bg
Кметът на Ловеч за 100 г. футбол: Искаме здрави основи на спортните школи – Kmeta.bg

Турнир по футбол за деца и младежи се проведе на градския стадион в Ловеч -  ЗЕТРА медия
Турнир по футбол за деца и младежи се проведе на градския стадион в Ловеч - ЗЕТРА медия

Турнир по футбол за деца и младежи от 9 до 15 годишна възраст се проведе на  градския стадион в Ловеч на 22 юли 2020 г. | Община Ловеч
Турнир по футбол за деца и младежи от 9 до 15 годишна възраст се проведе на градския стадион в Ловеч на 22 юли 2020 г. | Община Ловеч

ФК Литекс Ловеч | Facebook

Турнир по футбол за деца и младежи се проведе в Ловеч, победи „Рико Бент” -  ЗЕТРА медия
Турнир по футбол за деца и младежи се проведе в Ловеч, победи „Рико Бент” - ЗЕТРА медия