Първенство Левски София(2012)-София Спорт(2012) 2:2 трето полувреме -  YouTube
Първенство Левски София(2012)-София Спорт(2012) 2:2 трето полувреме - YouTube

София Спорт 2013 - ДИТ 2013, 04.06.2021 - YouTube

София спорт започна с петима нови, търси съперници за контроли | Витоша Нюз

Левски в неприятна серия извън София

Детски футболен турнир в район "Възраждане" - Столица.bg

Национал победи ЦСКА с дузпи и спечели детски турнир в София - БГ футбол -  Dsport.bg
Национал победи ЦСКА с дузпи и спечели детски турнир в София - БГ футбол - Dsport.bg

Девойките на София лейдис спечелиха футболен турнир - БГ Футбол - Други -  Gong.bg
Девойките на София лейдис спечелиха футболен турнир - БГ Футбол - Други - Gong.bg

Юношески футболен тим “Бенковски”-София, 1925г. | Изгубената България

Лудогорец поведе в елита след провала на ЦСКА София - Спорт - БНР Новини

София спорт (София) | bgclubs.eu

Завърши най-мащабният детски футболен турнир - купа "София"

Талант и Национал спечелиха турнира по футбол 5 за подготвителна група деца  родени 2011 г. - БФС - Зонален Съвет София
Талант и Национал спечелиха турнира по футбол 5 за подготвителна група деца родени 2011 г. - БФС - Зонален Съвет София

Стартира 14-ото издание на Купа „София“ под егидата на БФС - По света и у  нас - БНТ Новини
Стартира 14-ото издание на Купа „София“ под егидата на БФС - По света и у нас - БНТ Новини

Възраждане 2020 с нова победа, разправи се мощно със София Спорт -  Topsport.bg
Възраждане 2020 с нова победа, разправи се мощно със София Спорт - Topsport.bg

ФК " София Спорт "

БФС задейства официално забраната от ФИФА срещу ЦСКА-София за картотекиране  на нови футболисти – до второ нареждане - Спорт - Телеграф
БФС задейства официално забраната от ФИФА срещу ЦСКА-София за картотекиране на нови футболисти – до второ нареждане - Спорт - Телеграф

Български Футболен Съюз - Резултати от третия ден на детския турнир "Купа  София" под егидата на БФС
Български Футболен Съюз - Резултати от третия ден на детския турнир "Купа София" под егидата на БФС

ЦСКА - София започва лятна подготовка с петима нови футболисти

Няма футболен властелин на София - Topsport.bg

Футболен клуб Дит Спорт - футбол в София | KidsSports.bg

Завърши турнира по случай Деня на детето - Новини - БФС - Зонален Съвет  София
Завърши турнира по случай Деня на детето - Новини - БФС - Зонален Съвет София

ЦСКА-София: Гостуваме на наскоро създадения футболен клуб Централен спортен  клуб на армията 1948! Абсолютен дебютант в елита - KotaSport
ЦСКА-София: Гостуваме на наскоро създадения футболен клуб Централен спортен клуб на армията 1948! Абсолютен дебютант в елита - KotaSport

БТА :: Националните селекционери на България по футбол наградиха  победителите от детския футболен турнир "Купа София"
БТА :: Националните селекционери на България по футбол наградиха победителите от детския футболен турнир "Купа София"